Przedszkole Leśne Ursynów

Ursynów

Dom przy ulicy Bażanciej to miejsce, gdzie cenimy ciepłą atmosferę, dbamy o dobre relacje, szanujemy się wzajemnie, znajdujemy dobre rozwiązania i kochamy przyrodę!
Placówka jest usytuowanym na warszawskim Ursynowie w zielonym i spokojnym otoczeniu. Budynek otoczony jest pięknym ogrodem z bezpiecznym placem zabaw i bogactwem roślinności.

Nasze przestronne i słoneczne sale, przystosowane do prowadzenia zajęć i zabaw zostały doskonale wyposażone w pomoce dydaktyczne oraz meble i zabawki pozwalające na harmonijny rozwój naszych podopiecznych. Istotnym i atrakcyjnym uzupełnieniem procesu dydaktycznego są wyjazdy na zielone przedszkola i powtarzające się cyklicznie przedszkolne noce.
Posiadamy własną kuchnie gdzie gotowane są przepyszne, zdrowe obiady (nie korzystamy z firm cateringowych!). Uwzględniamy wszelkie diety. Dzieci spożywają posiłki o regularnych porach, co wpływa na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Naszym przedszkolakom zapewniamy 5 smacznych, urozmaiconych, domowych posiłków z dużą ilością warzyw i owoców.

Prywatne Przedszkole Leśne W-wa Ursynów