Przedszkole Leśne Wawer

Wawer I /II

Prywatne Przedszkole Leśne

Przedszkole Leśne jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry i edukację na najwyższym poziomie. Nasze przedszkole posiada przestronne, jasne sale oraz duży i bezpieczny plac zabaw.
Oferujemy ciekawy program edukacyjno – artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu.
Dbamy o to, aby w Przedszkolu Leśnym dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego, w atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr.

Naszym przedszkolakom oferujemy szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, a w razie potrzeby opiekę specjalistów. W każdy piątek w przedszkolu dzieje się coś niezwykłego, wyjątkowego. Zapraszamy ciekawych gości, jeździmy na wycieczki, palimy ogniska, robimy pikniki i co nam tylko jeszcze przyjdzie do głowy…:)
W przedszkolnej kuchni przyrządzane są cztery smaczne i pożywne posiłki. Dbamy o to aby jedzenie podawane dzieciom było jak najwyższej jakości. Nasze maluchy jedzą produkty pełnoziarniste: mąki, makarony i pieczywo. Bogactwo sezonowych warzyw, rozmaitych kasz i roślin strączkowych, przeplata się z suszonymi i świeżymi owocami. W każdy piątek w naszej kuchni gości pełnoziarniste ciasto, ponadto zajadamy sie razowymi pączkami, racuszkami, naleśniczkami i wieloma innymi smakowitymi potrawami. Jesteśmy otwarci na wszelkie upodobania naszych podopiecznych, zarówno te smakowe jak i zdrowotne.

Dlaczego warto abyśmy to właśnie my zaopiekowali się Twoim dzieckiem ? 

Dlaczego my?

Edukacja

Relacja z Rodzicami

Misja

Własna Kuchnia, „kuchcikowanie” z Dziećmi

Otoczenie, warunki
do nauki poprzez zabawę

Kadra

Przygotowanie
dziecka do dalszej edukacji

Prywatne Przedszkole Leśne W-wa Wawer

Zadzwoń lub napisz już teraz - umów się na spotkanie.

Przedszkole Leśne Wawer I

Przedszkole Leśne Wawer II

Dzień pełen wrażeń

Plan dnia

Co robimy na co dzień?

Nasza galeria